• کانال تلگرام ما
  • صفحه اینستاگرام ما
  • صفحه آپارات ما

کولر گازی اینورتر ال جی Dual Inverter 24000

  • 0 نظر
  • 1735 بازدید
  • شنبه 14 بهمن 1396

کولر گازی اینورتر ال جی Dual Inverter 24000
کولر گازی اینورتر ال جی Dual Inverter 24000
4.17 از 5 بوسیله 76 رای
مدل جدید ال جی که برای اولین بار از دو کامپرسور اینورتر بهره میبرد این دستگاه تا 70درصد میزان مصرف انرژی کمتری دارد تا 40 درصد نسبت به مدل های غیر اینورتر خنک کنندگی سریعتر و بیشتر دارد . در مدل DUAL INVERTER ال‌جی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت خنک می کند. این دستگاه با استفاده از فیلترهای سه گانه ، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را تصویه می کند .

 کمپانی ال جی یک مدل جدید که برای اولین بار از دو کامپرسور اینورتر بهره میبرد را در بازار عرضه کرده است این دستگاه تا 70 درصد میزان مصرف انرژی کمتری دارد تا 40 درصد نسبت به مدل های غیر اینورتر خنک کنندگی سریعتر و بیشتر دارد.در مدل DUAL INVERTER ال جی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت خنک می کند. این دستگاه با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را تصویه می کند.

تکنولوژی اینورتر

این تکنولوژی باعث کاهش مصرف انرژی تا 60% خواهد شد . و همچنین در عملکرد سیستم در هنگام خنک کردن محیط تاثیر بسیار به سزایی دارد .

تکنولوژی اینورترپلاسمستر آیونایزر

فیلتر پلاس مستر آیونایزر با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در فضای کاربر از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.

پلاسمستر آیونایزر

 

 ظاهر زیبا

ظاهر دستگاههای تهویه مطبوع ال جی بسیار زیبا و منحصر بفرد بوده . و زیبایی خاصی را به محیط می بخشد.


                   تایید های جهانی و فینهای طلایی

با بکارگیری پره های (فین ها) طلایی در قسمت خارجی دستگاه (کندانسور) ، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند.
تمامی آزمایش های انجام شده بر روی این اسپلیت جدید توسط اتحادیه بازرسی و پایش فنی از نظر عملکرد توسط این سازمان تایید شده است. ال جی با استفاده از تکنولوژی جدید فن (skew fan)حداقل لرزش کمپرسور به کمترین سطح صدای دستگاه دست یافته است. تبادلگر گرمای خارجی LG با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ روی سیستم پیچ آلومنیومی پوشش داده شده تا از زنگ زدگی جلوگیری کند. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت طولانی برای سیم پیچ خواهد شد این محصول جدید ال جی دارای ضمانت 5 ساله است و به شما اطمینان میدهد که در مدت زمان طولانی میتوانید از مزایای این اسپلیت بهره مند شوید.

  کولر گازی -1

پخش هوای 4 جهته - قدرت پرتاب باد تا 15 متر    

  کولر گازی -1 این سیستم سبب می شود تا با توزیع باد در چهار جهت، تمامی فضای کاربر به طور یکسان خنک شود.
دستگاه های تهویه مطبوع ال جی، هوای خنک را تا فاصله 15 متر در سرتاسر محیط هدایت کرده و فضایی خنک را در فضاهای بزرگ بوجود می آورد.

 چرخش فن های دستگاه به صورت منحصر به فرد طراحی شده است که باعث میگردد تا سر و صدا به حداقل برسد همچنین کمپرسور دوگانه به کار رفته در این دستگاه باعث کاهش صدای پنل خارجی میگردد با این محصول شما قادر به کنترل دقیق دمای محیط هستید فناوری dual inverter به شما امکان میدهد که  با حداقل نوسان دمای محیط تنظیم کنید. طراحی این دستگاه بسیار ساده مدرن است که دارای یک نمایشگر هوشمند پنهان است و به شما اجازه میدهد وضعیت دستگاه و دمای محیط را بررسی کنید. این اسپلیت دیواری دارای امکانات جانبی دیگری نیز است. در مدل 24000 ال‌جی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت خنک می کند. این دستگاه با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را تصویه می کند. قدرت پرتاب منحصر بفرد این اسپلیت جدید تا 15 متر میباشد که طراحی بهینه خروجی هوا، باعث انتشار جریان هوایی قدرتمند می‎شود که اتاق را به‎سرعت خنک می‎کند.

نصب سریع و آسـان

  کولر گازی -1

طراحی دقیق اجزای مربوط به قسمت نصب سیستم تهویه مطبوع ال جی، امکان نصب ساده آن را فراهم آورده است. و به تعداد نفرات کمتری برای نصب دستگاه نیاز می باشد و همچنین نصب دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاه تری صورت می پذیرد. 

مشخصات                                                                                                                                                                           
تولید کننده LG                                                                                                                                                                                             
کشور سازنده تایلند(قطعات اصل کره)
رنگ سفید
ظرفیت 24000
نوع كولر اسپلیت تك پنل
عملكرد سرمايش - گرمايش
كمپرسور اینورتر دوگانه
ظرفيت گرمايش 24,500
ظرفيت سرمايش 24,000
نوع گاز مصرفی R410a
اينورتر دارد
ابعاد يونيت خارجي 330*650*870
وزن يونيت خارجي (كيلوگرم) 45
وزن يونيت داخلي (کیلوگرم) 12.3
ابعاد يونيت داخلي  345*210*998
منطقه آب و هوایی T3

 

 

تماس با ما