• کانال تلگرام ما
 • صفحه اینستاگرام ما
 • صفحه آپارات ما

یخچال ساید بای ساید سامسونگ چهار درب مدل هرمس HERMES

 • 0 نظر
 • 747 بازدید
 • چهارشنبه 13 دی 1396

یخچال ساید بای ساید سامسونگ چهار درب مدل هرمس HERMES
یخچال ساید بای ساید سامسونگ چهار درب مدل هرمس HERMES
4.36 از 5 بوسیله 7 رای
به بررسی مشخصات و قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ در بانه میپردازیم.این محصول با ویژگی‌های متمایزش شرایط ایده‌آلی را برای حفظ تازگی مواد غذایی فراهم کرده است. قیمت آن بسیار مناسب و با کمک مشهورترین سرآشپزان بین‌المللی این یخچال را ساخته که امکان تنطیم ۳ دمای مختلف به صورت همزمان فراهم شده تا طعم، بافت و مزه غذا با به حداقل رساندن تغییرات دمای یخچال حفظ شود. این ویژگی را تجسم کنید همراه با محفظه مخصوص مواد غذایی آسیب‌پذیر، محفظه‌ی نگهداری گوشت و مرغ و ماهی و فضایی خاس با انتخاب میزان سرمایش؛ و این یعنی سامسونگ تمام تلاش خود را به کار برده برای سلامتی مصرف‌کننده.

یخچال مدل هرمس، با ویژگی‌های متمایزش شرایط ایده‌آلی را برای حفظ تازگی مواد غذایی فراهم کرده است. در این یخچال که در همکاریسامسونگبا مشهورترین سرآشپزان بین‌المللی ساخته شده، امکان تنطیم ۳ دمای مختلف به صورت همزمان فراهم شده تا طعم، بافت و مزه غذا با به حداقل رساندن تغییرات دمای یخچال حفظ شود. این ویژگی را تجسم کنید همراه با محفظه مخصوص مواد غذایی آسیب‌پذیر، محفظه‌ی نگهداری گوشت و مرغ و ماهی و فضایی خاس با انتخاب میزان سرمایش؛ و این یعنیسامسونگتمام تلاش خود را به کار برده برای سلامتی مصرف‌کننده. وجود روشنایی LED که برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی و سازگاری با محیط زیست علاوه بر پخش نور بالا و درخشان، 20 برابر کمتر از چراغ‌های معمولی یخچال‌ها انرژی مصرف می‌کند و در نتیجه، راه حلی بدون رقیب برای صرفه جویی در مصرف انرژی و سازگاری با محیط زیست هستند.سیستم خنک‌کنندگی سه‌گانه، جریان یکنواخت سرما در طبقات، یخساز اتوماتیک، طبقات ضد سرزیر و مقاوم و سینی استیل برای انتقال مستقیم به فر از دیگر قابلیت‌های یخچال هرمس است.

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -1

 

نور کافی در همه بخش های یخچال هرمس Hermes سامسونگ

نور مخصوص ال ای دی جای جای شکاف ها و روزنه ها را با فناوری روشنایی بنیادی تعبیه شده در این سری یخچال ها، نورانی می نماید. در این یخچال به جای استفاده از چراغ های معمولی پر از ال ای دی در چهار مسیر است که اطراف محفظه داخلی یخچال تعبیه شده اند. این نور درخشان همه گوشه و کنارهای یخچال را روشن می کند و به راحتی می توانید جای مواد غذایی مورد نیازتان را پیدا کنید.

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -1

تجربه استفاده از مواد غذایی تازه و با ماندگاری بالا 

سری یخچال های "Hermes"، به دلیل داشتن سیستم خنک کننده سه گانه (Triple Cooling System)، دما و رطوبت متناسبی را در سه ناحیه مختلف یخچال فراهم می نماید و به شما این اطمینان را می دهد که از مواد غذاییتان با حداکثر کیفیت و تازگی نگهداری نماید. در مواقع باز بودن درب یخچال، پوشش داخلی از جنس استیل (Metal Cooling ) مانع از خروج هوای سرد به بیرون شده و همیشه دمای یخچال را در بهترین حالت ممکن حفظ می کند.

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -2

دمایی مطلوب تنها با لمس یک دکمه

حالت سرآشپز (Chef Mode )در یخچال "هرمس"، طعم خوب، ترکیب اصلی و مزه طبیعی گوشت را از طریق به حداقل رساندن نوسانات دما، حفظ می نماید. با تنظیم نمودن دمای یخچال بر روی 36 درجه فارنهایت، به طور خودکار دمای محفظه مخصوص گوشت یخچال روی 30 درجه فارنهایت تنظیم می شود که دمایی فوق العاده مناسب برای نگهداری از گوشت و ماهی است. کشوی مخصوص میوه و سبزیجات نیز محتویات درونی اش را همیشه تازه نگه می دارد. در این یخچال بی نظیرسامسونگ، می توانید با خاطری آسوده همبرگر، سوسیس و غذاهای کبابی و دودی را در محفظه جداگانه ای به نام سبد "سرآشپز" نگهداری نمایید.

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -3

تنظیم درجه یخچال به چهار حالت مختلف

محفظه یخچالی در قلب فریزر شما، نهایت امکانات را در امر نگهداری مواد غذایی، در اختیار شما قرار می دهد. دکمه راستی تعبیه شده بر روی درب یخچال، می تواند شدت سرمازایی یخچال را نیز همانند فریزر تنظیم نماید. این فناوری از طریق چهار دکمه مختلف که عبارتند از: یخچال 41 درجه فارنهایت، سرمای یکنواخت 30 درجه فارنهایت، یخ بستن ملایم 23 درجه فارنهایت و انجماد کامل از 9- تا 1+ درجه فارنهایت انجام می شود.

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -4

سینی استیل جهت انتقال به فر (Chef Pan)

تهیه و طبخ ماهرانه همانند یک سر آشپز حرفه ای همراه با سینی سر آشپز، یکی دیگر از ویژگی های ابن یخچال ها است. می توانید از سینی استاندارد و ضد زنگ در آماده نمودن غذا، نگهداری و طبخ آن استفاده نمایید . به راحتی در بخش زیرین قفسه جای می گیرد و در محفظه ای بزرگ و حتی در فریزر قابل استفاده است.

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -5

 جادارترین یخچال دنیا

با حفظ بعد زیبایی ظاهری، یخچال " Hermes "سامسونگ، عنوان جادارترین یخچال دنیا را از نظر ظرفیت داخلی حیرت آور 34 فوتی اش، به دوش می کشد. با مشورت گرفتن از سر آشپزهای حرفه ای در طراحی محفظه داخلی یخچال،سامسونگتوانسته است نوآوری اش را در طراحی فضای داخلی به منظور ایجاد حداکثر میزان بازدهی، کارایی و سازمان دهی، ارائه دهد. همانند یک سرآشپز حرفه ای از غذاهایتان نگهداری نمایید!

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -6

محفظه حرفه ای ساید بای ساید Hermes  سامسونگ مخصوص گوشت، مرغ و ماهی

گوشت، مرغ و ماهی را با بهترین کیفیت خود در یخچال نگهداری نمایید! محفظه ای که دارای طول 330 میلی متری و نیز درجه تنظیم دما بوده و می تواند مواد غذایی را در دمای مناسب 30 درجه فارنهایت نگهدارد که به نظر آشپزها بهترین دما برای نگهداری طعم اصلی مواد غذایی است.

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -7

طراحی ظرافتمندانه و منحصر به فرد ساید بای ساید

طراحی ظرافتمندانه مناسب ترین کلمه برای توصیف نمودن این یخچال بی همتایسامسونگاست. بدنه تمام فلز و ضد لک آن مراقبت از یخچال را آسان نموده و مجهز به نمایشگر ال ای دی می باشد که تنظیمات کنترلی روی نمای خارجی یخچال را به منظور ارائه اثری چشمگیرتر نمایش می دهد. دستگیره هایی که از آلیاژ کروم روکش شده اند و بدون اعمال فشار اضافی باز و بسته می شوند، این امکان را برایتان فراهم می آورند تا بی هیچ دردسری درب یخچالتان را باز و بسته نمایید.

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -8

چینش آسان، دسترسی فوق العاده

سری یخچال های Hermes، آسان ترین دسترسی به مواد غذایی فریزری را فراهم می نماید. ویژگی فضای طبقاتی در این سری یخچال ها این دسترسی راحت را به ارمغان می آورد. سیستم ریلی پیشرفته موجب می شود تا کشوها به آرامی باز و بسته شوند. چینش بسیار آسان ، می تواند تا دو برابر بیشتر از قبل سنگینی وزن مواد غذایی را تحمل نماید و مکانیسم باز و بسته شدن آرام از دیگر مشخصه های محبوب این یخچال است.

  یخچال فریزرساید بای سامسونگ مدل هرمس -9

 

 

 

عمومی

نام محصول
یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ 34 فوت هرمس استیل Samsung Side By Side Hermes Steel
نوع یخچال فریزر سامسونگ
ساید بای ساید

ظرفیت

ظرفیت کلی
34 فوت, 770 لیتر
ظرفیت یخچال
513 لیتر
ظرفیت فریزر
257 لیتر
ظرفیت کلی یخچال فریزر
بیشتر از 30 فوت

مشخصات فیزیکی

ارتفاع
1850 میلیمتر
پهنا
908 میلیمتر
عمق
906 میلیمتر
وزن
215 کیلوگرم
رنگ یخچال فریزر سامسونگ
استیل ضد لک
تعداد طبقات یخچال
3
تعداد کشوهای یخچال
2
تعداد طبقات فریزر
ندارد
تعداد کشوهای فریزر
6
نوع دستگیره
دستگیره توکار

عملکرد

رتبه مصرف انرژی 

A++رتبه

نوع کمپرسور یخچال فریزر

کمپرسور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Compressor 

حداقل صدای مزاحم Noise Level

33 دسی بل

ویژگی ها

آب سردکن 
دارد - با اتصال به شیر آب 
یخساز
دارد - با اتصال به شیر آب
محل قرار گیری یخساز
درب فریزر Indoor
سیستم های سرمایشی
تبدیل یخچال به فریزر و برعکس Fridge in Freezer, سیستم خنک کننده سه گانه Triple Cooling  , بدون برفک No Frost, سیستم سرمایش فلزی Metal Cooling  , جریان برودتی یکنواخت Multi Flow  , محفظه مخصوص با انتخاب میزان سرمایش Cool Select Zone 
سایر ویژگی ها
جریان هوای فراگیر Surround Air Flow, سینی استیل جهت انتقال مستقیم به فر Chef Pan, محفظه مخصوص موادغذایی آسیب‎پذیر, محفظه میوه و سبزیجات با انتخاب رطوبت خودکار, محفظه نگهداری گوشت و مرغ و ماهی Chef Pantry  , فیلتر آب, فیلتر بوگیر, طبقات ضد سرریز و مقاوم, سیستم کنترل با نمایشگر LED, هشدار درب Door Alarm  , فضای داخلی بیشتر Space Max  , محفظه مخصوص با انتخاب میزان سرمایش Cool Select Zone

 

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  46     -     بیست و شش   =