• کانال تلگرام ما
  • صفحه اینستاگرام ما
  • صفحه آپارات ما

ال جی - LG سایت بانه

  • 0 نظر
  • 859 بازدید
  • شنبه 09 دی 1396

ال جی - LG  سایت بانه
ال جی - LG سایت بانه
4.93 از 5 بوسیله 7 رای
ال‌جی الکترونیکس کره‌ یکی از شرکت‌های بزرگ در الکترونیک و فناوری اطلاعات می باشد که با بررسی آن برای بهترین خرید کولر گازی شما در بانه میکوشیم. برند ال جی یکی از بهترین گزینه های خرید کولر گازی در بانه می باشد به دلیل تکنولوژی اینورتر و طراحی به خصوص کولر گازی هایش و سوابق آن ،که ریشه‌های تأسیس این شرکت به سال ۱۹۵۸ و راه‌اندازی شرکت گلداستار بازمی‌گردد.

ال‌جی الکترونیکس ، (به انگلیسی: LG Electronics) شرکت الکترونیکی کره‌ای و چندملیتی است، که بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود.

ریشه‌های تأسیس این شرکت به سال ۱۹۵۸ و راه‌اندازی شرکت گلداستار بازمی‌گردد. ال‌جی الکترونیکس هم‌اکنون از شرکت‌های تابعه کمپانی ال‌جی گروپ می‌باشد و در عمل بخش صنایع الکترونیکی این گروه کره‌ای به‌شمار می‌آید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد.شرکت ال جیدر تاریخ اول اکتبر سال ۱۹۵۸ با نام گلداستار تأسیس گردید. در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۱۹۵۹ با تولید اولین رادیو کره‌ای به عنوان پیام آور آغاز صنعت الکترونیک در کره شناخته شد. شرکت  ال‌جی به تولید محصولاتی همچون انواع کولر گازی ،ماشین ظرفشویی،ماشین لباسشویی، یخچال،تلوزیون ،تلفن هوشمند و... میپردازد.

 

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  40     -     5   =

برند محصولات سایت بانه

اجنرال - OGeneral

شنبه 09 دی 1396

بیشتر >>

کالاهای سایت بانه

کولر گازی اینورتر گری 24000

سه شنبه 10 بهمن 1396

بیشتر >>

مقالات سایت بانه

خرید کولر گازی

دوشنبه 27 فروردین 1397

فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر

جمعه 10 فروردین 1397

بیشتر >>