• کانال تلگرام ما
  • صفحه اینستاگرام ما
  • صفحه آپارات ما

فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر

  • 0 نظر
  • 383 بازدید
  • جمعه 10 فروردین 1397

فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر
فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر
4.68 از 5 بوسیله 11 رای
درباره فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر در محصولات بیشتر بدانیم و همچنین مزیت این نوع محصول ها نسبت به سایر کالا های موجود در بازار را بررسی کنیم . کولر گازی های مجهز به این فناوری مناسب برای استفاده در تمامی محیط های زندگی شما .

همیشه یکی از مشکلات رایج در محل زندگی و یا محل کار ما ذرات معلق موجود در اطرافمان بوده و هستند . که می تواند شامل گرد و قبار و یا حشرات و باکتری ها باشند . این ذرات که باعث بروز انواع آلرژی ها و یا انواع بیماری های ریوی در بدن ما شوند همیشه ما رو به فکری وا میداشتند تا راهی برای خلاصی از دستشان پیدا کنیم . 

یک فناوری است که به تازگی در محصولات ال جی مورد استفاده قرار گرفته است . همچنین این فناوری راهی است برای رهایی از وجود این ذرات معلق و موجودات معلق در اطراف محیط کار و زندگی ما .

  فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر در کولر گازی ها پلاسمستر آیونایزر

هر واحد تهویه مطبوع دارای فیلتر هایی هست که هوا را از گرد و غبار و بو های نامطبوع ، میکروارگانیسم ها و غیره تمیز می کند . در حال حاضر نیاز های فعلی بهداشت و آسایش ، را تولیدکنندگان فراهم کرده اند تا واحد هایی را یونیزر کنند. یونیزر یک فیلتر اضافی است که در حال حاضر یکی از پیشرفته ترین فناوری های تمیز کننده هوا در جهان میباشد ( COLD PLASMA ). یونیزاسیون پلاسمای سرد یون های مثبت و منفی را آزاد میکند، بنابراین آن را ضدعفونی و بوی بد را از اتاق خارج خواهد کرد . علاوه بر این گرد و غبار خانگی و دیگر ذرات کوچک که مسئول آلرژی هستند گردآوری میشوند . در همین حال یونهای منفی را نیر هم ایجاد می کند تا محیط بی خطر، سالم و با آرامشی را ایجاد کند.

  فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر در کولر گازی ها -1

فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر

با تولید بیش از 2 میلیون یون در هر دقیقه باعث از بین رفتن تمام ذرات حساسیت زا، ویروس‌ها ، باکتری‌ها و دیگر ذرات معلق در فضا خواهد شد و تمام اجسام موجود در فضای شما از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه خواهد کرد . و همچنین در آن ها فیلتر محافظ دوگانه قابلیت حذف ذرات و باکتری‌ها تا قطر بیشتر از ۱۰ میکرون را داراست . تمیز کننده خودکار پلاس مستر در دستگاه های تهویه مطبوع ال جی ، قادر به رفع باکتری ها و بو های نامطبوع موجود بر روی یونیت داخلی میباشد.

  فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر در کولر گازی ها -1

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  سی و یک     +   =   سی و شش