• کانال تلگرام ما
 • صفحه اینستاگرام ما
 • صفحه آپارات ما

بررسی کارکرد تکنولوژی EcoBubble در لباسشویی سامسونگ

 • 0 نظر
 • 323 بازدید
 • سه شنبه 08 اسفند 1396

بررسی کارکرد تکنولوژی EcoBubble در لباسشویی سامسونگ
بررسی کارکرد تکنولوژی EcoBubble در لباسشویی سامسونگ
4.29 از 5 بوسیله 7 رای
در تکنولوژی حباب ساز قبل از چرخه شستشو ، آب و شوینده را با هوا ترکیب کرده و حباب میسازد و به خوبی درپارچه ها نفوذ میکند.ماشین های لباسشویی لباس های خود را با مخلوط کردن آب با مواد شوینده برای پاک کردن خاک و لکه ها از پارچه تمیز می کنند.تکنولوژی ecobubble سامسونگ (یا PowerFoam در ایالات متحده) تنش سطحی آب را کاهش می دهد و به راحتی می تواند مواد شوینده را به یک فوم قدرتمند اما ملایم که بهتر در پارچه ها نفوذ کند، ترکیب کند.

تکنولوژی حباب ساز

ماشین لباسشویی قبل از آغاز چرخه شستشو ، اب و شوینده رو با هوا ترکیب کرده و حباب میسازد و این حباب ها که طبق فرمولی ویژه ایجاد میشن ، سریعتر از مواد شوینده متداول به بافت لباس نفوذ می کنه ، بنابراین برای انجام فرایند شستشو آب کمی مصرف می کند. برنامه شستشوی EcoSuper با دمای اب 15 درجه لباس ها رو با همان کیفیت اب 40 درجه میشوید و در نتیجه تا 70 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی میکند.برنامه شستشوی EcoSuper با آب سرد در مقایسه با برنامه لباس های نخی با دمای 40 درجه بدون حباب ساز بهتر شستشو می کند.

ماشین های لباسشویی لباس های خود را با مخلوط کردن آب با مواد شوینده برای پاک کردن خاک و لکه ها از پارچه تمیز می کنند . این تکنولوژی (یا PowerFoam در ایالات متحده) تنش سطحی آب را کاهش می دهد و به راحتی می تواند مواد شوینده را به یک فوم قدرتمند اما ملایم که بهتر در پارچه ها نفوذ کند، ترکیب کند.

مجموعه عملیاتی که این تکنولوژی انجام می دهد :

 1- در مراحل اولیه شستشو، ژنراتور مدرن "ecobubble"،مواد شوینده را فعال می کند.

 تکنولوژی Ecobubble در سایت بانه

 مواد شوینده قبل از مخلوط در محفظه ماشین ، در ژنراتور ecobubble کاملا با آب مخلوط میشوند ،و بعد وارد اتاق می شوند. 

 2- مواد پاک کننده تولید شده در این ژنراتور بسیار سریعتر در آب حل می شوند، زیرا کمتر تحت تأثیر تنش سطحی آب قرار میگیرند.

 فناوری EcoBubble درلباسشویی سامسونگ در سایت بانهماشین های لباسشویی معمولی نیاز به زمان بیشتری برای مخلوط کردن آب و مواد شوینده دارند و این باعث حتی مصرف بیشتر انرژی و تلف شدن زمان افراد می شود. 

 3- حباب های کوچک متعدد حاصل از مخلوط ژنراتور ، تنش بین فضای لکه و پارچه را افزایش می دهد و باعث می شود مواد شوینده فورا نفوذ کنند.

 حباب های EcoBubble در لباسشویی سامسونگ -1 مقایسه زمان شستشو در ماشین های معمولی و مدرن ، در شکل حباب حدود 40 برابر سریعتر جذب می شود.این حباب ها حتی در دماهای پایین (آب سرد) نیز لکه ها را به همین سرعت حذف می کنند. 

 4- زمان و انرژی ای که برای گرم کردن یا خیس کردن آب مورد استفاده قرار می گیرد  پیش از خیس شدن می تواند ذخیره شود.

 صرفه جویی در انرژی با تکنولوژی EcoBubble -1 با این تکنولوژی شستشو می تواند در 15 درجه سانتیگراد انجام شود، که انرژی تقریبا 70٪ انرژی کمتر از شستشو گرم است 

 5- این نوع شستشو همچنین پارچه های گران یا ظریف را از هرگونه تغییر در جنس آن ها حفظ می کند که به طور قابل توجهی محبوب می شوند.

 پارچه های ظریف با تکنولوژی EcoBubble -1 شستن خالص ecobubble لکه ها را بدون آسیب رساندن به پارچه ها و لباس هایی که ضد آب هستند ، حذف می کند.

  

نتایج آزمایشات داخلی

مقایسه آسیب پارچه با استفاده از ecobubble و شستشوی معمولی - تصاویر میکروسکوپ الکترونی و اندازه گیری نرمی مواد شسته شده. 

 

 مقایسه بافت بعد از شستشو با تکنولوژی EcoBubble -1

  شناخت و تایید این تکنولوژی در سازمان استاندارد های جهانی :

- IEC (استانداردهای کمیسیون الکترومکانیکی بین المللی)

- EMPA (موسسه تحقیقاتی و تحقیقاتی فدرال)

- VDE (انجمن مهندسی برق)

  جوایزی که حاصل تایید تکنولوژی EcoBubble بوده :

  JD Power: بالاترین رضایت مشتری در مورد شستشو و خشک کن لباس

  تست STIWA (گروه مصرف کننده آلمانی): نخستین نام تجاری غیر اروپایی در جایگاه سوم (2011)

  Altroconsumo (مجله مصرف کننده ایتالیایی): بهترین تست (مارس 2011) و Best Buy (مارس و اکتبر 2011) در میان لباسشویی ها(در از جلو باز میشوند)

  جایزه نوآوری اقتصادی (2011)

   و ...

تماس با ما