• کانال تلگرام ما
 • صفحه اینستاگرام ما
 • صفحه آپارات ما

آنچه شما باید درباره ی کولر گازی اینورتر و غیر اینورتر بدانید!!

 • 0 نظر
 • 555 بازدید
 • چهارشنبه 18 بهمن 1396

آنچه شما باید درباره ی کولر گازی اینورتر و غیر اینورتر بدانید!!
آنچه شما باید درباره ی کولر گازی اینورتر و غیر اینورتر بدانید!!
4.09 از 5 بوسیله 11 رای
آنچه شما باید درباره ی مدل اینورتر و غیر اینورتر بدانید. در خرید توجه به انواع سیستم (split) تقسیم سیستم (reverse-cycle) ضروروی است . انتخاب بهترین سیستم تهویه مطبوع می تواند یک چالش بزرگ باشد. با خرید محصول مورد علاقتان ، قصد دارید تا چه میزان فضای داخل منزل شما را پوشش دهد ؟ چقدر میخواهید برای خرید آن هزینه کنید و همچنین مدل مورد نظر شما آیا پر سر و صدا باشد؟ ما به شما کمک می کنیم برای منزل خود بهترین ها را انتخاب کنید .

انتخاب بهترین سیستم تهویه مطبوع می تواند یک چالش بزرگ باشد. مدل مورد علاقه شما تا چه میزان فضا را پوشش دهد ؟ چقدر میخواهید برای خرید آن هزینه کنید و همچنین محصول مورد نظر شما آیا پر سر و صدا باشد؟ ما به شما کمک می کنیم برای منزل خود بهترین ها را انتخاب کنید.
در هنگام خرید مواردی همچون:
• انواع سیستم کولر گازی شامل سیستم split (تقسیم) ،سیستم reverse-cycle (چرخه معکوس) و...
• انتخاب سایز مناسب برای فضا
• هزینه های بعد از خرید
• میزان سر و صدای دستگاه
• ویژگی های منحصر بفرد منتخب
و مسائل دیگر را همچون موعد خرید ، نحوه ارسال ،نحوه نصب ، خدمات پس از فروش ،گارانتی و... را در نظر بگیرید .
این راهنمایی بر دستگاههای split متمرکز شده است .
انواع سیستم های تهویه اسپیلیت
• سیستم split دو بخش دارند : یک قسمت به نام کمپرسور در فضای باز و قسمت دیگر داخلی توسط لوله ها به هم متصل می شوند. معمولا برای خنک کردن یک یا چند اتاق مورد استفاده قرار می گیرند ، یا یک منطقه باز، تا 60 متر مربع.
• Split چندگانه: نوعی سیستم split با یک بخش در فضای باز متصل به دو یا چند واحد داخلی است. این سیستم میتواند یک راه مناسب برای خنک کردن و یا گرم کردن دو یا سه اتاق باشد که به طور منطقی به هم نزدیک باشند و زمانی که ایجاد سیستم های split جداگانه یا یک سیستم داکت به دلیل محدودیت های فضایی امکان پذیر نمیباشد.
• سیستم داکت : بهترین گزینه برای کنترل دما در یک خانه بزرگ است . این سیستم شامل یک واحد مرکزی متصل به کانال های هوا و سنسورها در هر اتاق می باشد ، با کنترل مرکزی میتوان به درجه حرارت مورد نظر رسید و دیگر مناطق خانه را سرد یا گرم کرد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، راهنمای خرید سیستم جداگانه تهویه هوا سایت بانه را مشاهده کنید.
• سیستم های نصبی روی دیوار / پنجره : این مدل ها معمولا در یک پنجره یا دیوار خارجی نصب می شوند و می توانند اتاق ها و مناطق باز را ، تا 50 متر مربع خنک کنند. واحد های کوچک را می توان به موتورهای با توان معمولی متصل کرد . واحد های بزرگتر ممکن است نیاز به سیم کشی اضافی داشته باشند ، ما در حال حاضر این مدل ها را در بررسی هایمان ارائه می کنیم ، چرا که در حال حاضر بازار کمتری برای این نوع سیستم وجود دارد. سیستم های split (تقسیم) کارآیی بیشتری نسبت به دیگر دستگاهها دارند و در سال های اخیر مقرون به صرفه تر شده اند
اینورتر یا غیر اینورتر؟
بعد از تصمیم گیری بر روی انواع کلی کولرهای گازی ، شما همچنین باید در مورد اینکه آیا به سمت یک مدل اینورتر بروید یا نروید ، و یا اینکه آیا می خواهید خنکی و گرمی را با هم داشته باشد ، و یا فقط بخواهید از خنکی استفاده کنید فکر کنید.

 کولر گازی اینورتر اجنرال در بانه

اینورتر(Inverter) : این مدل ها می توانند سرعت کمپرسور را تغییر دهند. این به این معنی است که کمپرسور (در واحد یا در فضای باز) نیازی به پیمایش و روشن کردن ندارد ، به جای آن نیاز به تغییر سرعت به بالا یا پایین دارد. در واقع لازم نیست برای متوقف کردن و راه اندازی مجدد در روز اقدام کنیم و در نتیجه فشار کمتری روی کمپرسور وجود دارد و برق کمتری استفاده می شود ، بنابراین مدل های اینورتر عموما کارآمدتر و هزینه کمتری برای اجرا دارند . آنها می توانند دما را در یک محدوده خاصی تنظیم و حفظ کنند . اکثر سیستم های split ( تقسیم ) در بازار از نوع اینورتر هستند.

غیر اینورتر(Non-inverter) : معمولا مدل غیر اینورتر با عنوان تهویه هوای معمولی نامیده می شوند ، کمپرسور در فضای باز در حالت روشن و یا خاموش است . کمپرسور در صورت نیاز به حالت روشن و خاموش می رود. این باعث می شود که کمپرسور بیشتر مستهلک شود و هر بار برای راه اندازی از قدرت بیشتر استفاده کند . بنابراین مدلهای غیر اینورتر مانند مدل های اینورتر کارایی ندارند، درصورتی که برای خرید ارزان تر می باشند.

 

تماس با ما


تصاویر جانبی

 کولرگازی اینور -1
 کولرگازی اینورتر اجنرال
 کولرگازی اینورتر اجنرال -3
 025 -1

برند محصولات سایت بانه

ال جی - LG سایت بانه

شنبه 09 دی 1396

اجنرال - OGeneral

شنبه 09 دی 1396

بیشتر >>

خدمات ما

خدمات فروش و ارسال کالا

دوشنبه 22 آبان 1396

خدمات پس از فروش

دوشنبه 22 آبان 1396

بیشتر >>

کالاهای سایت بانه

کولر گازی اینورتر گری 24000

سه شنبه 10 بهمن 1396

بیشتر >>

مقالات سایت بانه

راهنمای خرید کولر گازی

چهارشنبه 25 بهمن 1396

فیلتر پلاس‌ مستر آیونایزر

جمعه 10 فروردین 1397

بیشتر >>